MOŽNOSTI DOPRAVY

Ceny uvedené v ceníku jsou uvedeny s DPH. Objednané zboží si můžete zaslat na vámi určenou adresu.

Možnosti dopravy:

Přeprava kurýrem – Objednávky přijaté a zaplacené do 17:00 budou expedovány z našeho skladu na druhý den, doručení kurýrem na vámi určenou adresu v rámci Slovenska je na další pracovní den. Doručení probíhá převážně v dopoledních hodinách, kurýr Vás bude před doručením kontaktovat a je možné domluvit individuální čas doručení. Zboží si můžete nechat zaslat i na dobírku a částku zaplatit kurýrovi při přebírání zboží. Ve spolupráci se společností DPD nabízíme i doručování do okolních zemí.

Poplatek: 111 Kč

Přeprava Zásilkovna – Zboží Vám doručíme do výdejního místa zásilkového které si vyberete v pokladně.

Poplatek: 79Kč

Při přebírání zásilky je nutné důkladně zkontrolovat počet balíků a jejich stav (zda nejsou poškozeny). Pokud najdete jakoukoliv nesrovnalost, je třeba na to okamžitě upozornit kurýra a uvést to do předávacího protokolu (například poškozené balení, chybějící balík v zásilce atd.). Pozdější reklamace přepravy nebudou ze strany přepravce uznány.

SMS notifikace

Při objednávkách vyžadujeme telefonní číslo, abychom Vás jednodušší informovali o stavu doručení zásilky. Jeden den před plánovaným doručením zásilky příjemce obdrží SMS zprávu o doručení včetně čísla zásilky a výšky dobírky v případě zásilky na dobírku. Navíc v den doručení příjemce obdrží interaktivní SMS zprávu s 3 hodinovým upřesněním času doručení. Pokud příjemci termín doručení nevyhovuje, může ho jednoduše změnit odpovědí na SMS zprávu.

Standardně zasíláme zboží do 48h.

Dodací doba je 10 dní.

Při objednávce více věcí platíte jedno poštovné – poštovné nezávisí na hmotnosti a velikosti balíku. Balné je zdarma!

CENA JE UVEDENA VČETNĚ DPH!

V případě dotazů nebo pomoci kontaktujte naši zákaznickou linku:

+421 902 245 657 alebo emailem na: elizzeshopsk@gmail.com

DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1400 Kč

Back to Top

Věkové ověření

Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že máte více než 18 let.

NEBO

Vždy si užívejte zodpovědně.